Voorlopige teamindeling Jeugd seizoen 2019-2020

3 juli 2019 8:00


Beste ouders en verzorgers,

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn bijna afgerond. Belangrijke onderdelen hiervan zijn de team en trainersindelingen. De afgelopen weken is de Jeugdcommissie druk bezig geweest om samen met de coördinatoren en trainers de teams voor het nieuwe seizoen in te delen.

Nog even het proces omtrent de totstandkoming van de voorlopige teamindeling:

-          De trainers hebben beoordelingsformulieren ingevuld van hun spelers.

-          De coördinatoren hebben ook hun mening gegeven over de spelers en de initiële team indelingen gemaakt.

-          Leden van de jeugdcommissie hebben samen met de coördinatoren tijdens de selectie dag naar de spelers gekeken.

Op basis van al deze informatie hebben we gezamenlijk een voorlopige teamindeling gemaakt.

Let op: Bij de start van het nieuwe seizoen zal worden gekeken hoe de kinderen zich in de eerste periode zullen ontwikkelen. Daarna zullen de definitieve teamindelingen worden gemaakt. Dit zal 1 week voor de bekerwedstrijden gebeuren.

Hierbij de voorlopige teamindeling:

Selectie JO7

Afarmasse,   Sofyan

Ameziane,   Yassir

Bariq,   Safouane

El   Farissi, Ayoub

El   Haddioui, Nouaman

EL   Hamdaoui, Mohamed

Haouach,   Zakaria

Habib, Yasser

Kabbani,   Jounayd

Mahjoubi,   Romaissa

Ofakkir,   Mohamed

 

JO8-1 en JO8-2 selectie

JO8-3 en JO8-4 selectie

Akchar, Nadim

Al Hamachi, Ayoub

Aoulad si Ahmed, Safwan

Aouragh, Younes

Arkoubi, Safouane el

Azoubai, Yassir

Badri, Amir el

Belfaqir, Rayhan

Bensiali, Moussa

Bouchentouf, Nassim

Boukhlifi, Uwais el

Farouni, Rayan el

Gholabzouri, Naoufal el

Hammadich, Soufian

Maged, Junayd Abdel-Aziz

Melkaoui, Salaheddine

Ouaziz, Ibrahim

Oulad M'hand, Rayan

Sahin, Berke

Achahbar,   Amir

Achamlale,   Adnaan

Akchar,   Adam

Amrani,   Nadir

Belhaj,   Abdelkhalak

Bouzidi,   Yassin el

Budil,   Yasmin

De   Jong, Moesa

Dumandag,   Benyamin

El   Jari, Redouan

Issaoui,   Nassim

Kamouni,   Adnane

Kilich,  

Labquira,   Nuh

Maroc,   Soufian

Mesbih,   Uwais

Taheri, Djunaid Dine

Wali,   Hawroia

 

JO9-1 en JO9-2 selectie

JO9-3 en JO9-4 selectie

Akkabi,   Ayoub

Amrani,   Mohamed Amin el

Ben   Messoud, Rayan

Boutkabout,   Mohamed Isa

Bouzidi,   Soufiane el

Budil,   Nassim

Gholabzouri,   Adam el

Iteban,   Abderahim

Karbache,   Mohammed

Laaouissi,   Louay

Lamkadmi,   Jaouad

Laklalech, Fadi

Louakafi,   Akram

Mahjoubi,   Oumaya

Manriti,   Rayan el

Naji,   Zinedine

Salhi,   Imran

Shekhdon,   Mahamed Abdurahman

Wali,   Montadar

Absati,   Kyan el

Achahchah,   Rayan

Amghar,   Ayoub

Benali,   Adam

Bildirici,   M

El   Fallouni, Marouan

El   Majjaoui, Ibrahim

Essaddiki,   Salahedinne

Khouja,   Mohamed

Kilich

Lahri,   Mohamed

Maggouh,   Ayoub

Moussaoui,   Amin el

Ouazghari,   Rayan el

 

JO11-1&2 selectie

JO11-3

Achaaboune,   Redwan

Achahbar,   Sami

Amazyan,   Adnan

Ameziane,   Rayane

Ancharad,   Rayan

Andich,   Yassir

Aouichi,   Yassir

Aoulad   Sidi Ahmed, Saifoeddien

Azoubai,   Zakaria

Ben   Messoud, Saifaddin

Bouchohou,   Mouad

Boumhand,   Sami

Ezzarrai,   Nouh

Hammadich,   Zakaria

Idrissi,   Obayd el

Kabouni,   Nouh el

Kamouni,   Issam

Lamkadmi,   Wassim

Loukili,   Ayoub

Mahjoubi,   Brahim

Moukhtari,   Abderrahmane el

Zoulali,   Adam

Abdelghani, Galid

Afarmasse,   Adam

Aoquab,   Mohamed

Bensiali,   Sulayman

Douiri,   Zakaria

Gomaa,   Ziyaed

Habib,   Imran

Hallouzi, Amine

Hamouti,   Hamza el

Holthijer,   Carlos Angel

Mouyardan,   Oualid

Zambib,   Ibrahim

 

JO11-4 & JO11-5 selectie

JO11-6

Achamlale,   Azzedin

Akkabi,   Oubayd

Amhayi,   Mohamed-Amin

Bariq,   Ilias

Belhaj,   Abdelaziz

Boumhand,   Ilias

Fourqui,   Marouan el

Gholabzouri,   Mohamed el

Haddadi,   Redouan el

Haddioui,   Ayman el

Hayoun,   Louay

Khalid,   Rodi

Khalki,   Mohamed el

Morabit,   Joubair el

Morabit,   Jounaid el

Naji,   Bilal

Salhi,   Badr

Saouiki,   Houdaifa

Taibi,   Ayoub

Zirar,   Ayman

Belfaqir, Aymen

Bouzakhti, Mohamed el

Bouzidi, Aiman el

Daouayry, Rayan

El Fallouni, Anouar

Hayoun, Mohamed Rayan

Irzi, Youssef

Mahjoubi, Rayan

Mohamed Yonis Hassan, Ibrahim

Yousfi, Marouane el

Zyan, Ali

 

JO13-1 en JO13-2 selectie

Akchar,   Anass

Akharouid,   Adam

Amghar,   Nessim

Amghar, Anouar

Ancharad,   Ilyes

Ancharad,   Imran

Andich,   Imrane

Arkoubi,   Rayane el

Asrouti,   Marwan al

Azougagh,   Ismail

Badri,   Ayoub el

Benchikh,   Wassim

Berjal,   Naoufel

Bousaada,   Zayd

Boutkabout,   Soufiane

Bruining,   Illias

El   Baroudi, Soufiane

Gholabzouri,   Ayoub el

Hasiholland,   Nauvallovsky

Hidayat,   Edu

Karbache,   Walid

Khadir,   Yousri el

Lahri,   Ouail

Lekfif,   Soufian

Markai,   Benyamin

Ouazghari,   Ilias el

Ouazghari,   Sami el

Ousrouti,   Achraf el

Rahmany,   Daoud

Talhaoui,   Ilias

Yakhlifi,   Louay el

 

JO15-1 en JO15-2 selectie

Aakil,   Chahid

Abdelghani,   Salim

Ahmed,   Mohamed

Aisati,   Ibrahim el

Akalai,   Younes

Akharouid,   Yassine

Akkabi,   Imrane

Akkouh,   Ilias

Azougagh,   Salaheddine

Bakali,   Rafik el

Bekali,   Imrane el

Benaddi,   Rayane

Benhammouch,   Zakaria

Bildirici,   Yahya

Boudarbala,   Bilal

Boujdani,   Marouan el

Bouyaouzan,   Safouane

Cheham,   Ismael

Farouni,   Ouassim el

Fathi,   Rawan

Gholabzouri,   Bilal el

Hallouzi,   Mohamed

Harchaoui,   Khalid

Ismail,   Walid

Kamouni,   Mohamed Yassine

Khadir,   Anouar el

Khalki,   Ilyas El

Lamrini,   Oualid

Maggouh,   Amin

Ousrouti,   Younes el

Sheikh,   Al Mouayad Bellah Omar

Taib,   Ibrahim

Todorov,   Alben

Zoulali,   Amin

 

JO17-1 en JO17-2 selectie

Aarab, Amine

Achahchah, Hicham

Andich, Naoufal

Annaji, Tarik

Apaydin, Bedirhan

Ben Abdellah, Imrane

Boaighit, Mohamed

Boutkabout, Nawfal

Boutkabout, Younes

Bouzidi, Anouar el

Can, Emre

Ciftci, Melih Atakan

Daouairi, Ilias

Idrissi, Aymane el

Idrissi, Ouassim el

Irzi, Safouane

Khattabi, Mohamed el

Khodary, Jassin El

Lahri, Adnan

Machhour, Nordine el

Majjaoui, Ayoub el

Marfouk, Soafiane

Maroc, Mourad

Moumni, Ilias

Naji, Anass

Nehas, Moaaz El

Nehas, Sehial El

Osman, Khalid

Rahmany, Abderahman

Yilmaz, Muhamed Semih

Zouhri,   Taha

 

Verder nog belangrijk om te melden:

De oude app-rooms zullen worden gesloten en er zullen nieuwe rooms op basis van de nieuwe indelingen worden gemaakt.

De eerste trainingen van het nieuwe seizoen zullen starten op maandag 26 augustus.

Mochten er vragen/opmerkingen zijn dan kunnen deze per mail aan de jeugdcommissie worden gesteld: Jeugd@gscesdo.nl

Rest ons alleen nog om jullie een fijne vakantie te wensen en hopen jullie allemaal weer in het nieuwe seizoen te mogen verwelkomen.

 

Met vriendelijke groet,

Jeugdcommissie GSC ESDO

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!